Desktop PC, Ryzen 7 5500, 16GB DDR4, SSD 1 TB, RX7600
| Boja | Crna |
| Garancija | 12 |
| Memorija grafičke (MB) | 8 GB |
| Model grafičke kartice | RX 7600 8GB |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 5700 |
| Operativni sistem | Nema |
| Oštećen | 0 |
| Procesor | AMD |
| RAM | 16 GB |
| Snaga (W) | 650 |
| SSD (GB) | 1 TB |
| Tip računara | Desktop |
| Zdravlje baterije (%) |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: Ryzen 7 5700/16GB/M.2 1TB/RX7600
Broj proizvoda: 75825
- Ryzen 7 procesor sa 8 jezgri za gaming i multitasking
- RX 7600 8GB grafika za moderne igre u visokom kvalitetu
- 16GB RAM memorije za stabilan rad sistema
- Brzi 1TB NVMe SSD za maksimalne performanse
- Kvalitetno 650W Gold napajanje za pouzdan rad
-
Cijena:
2.399,90 KM
Već od 148.14 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








