Lampa, LED, stolna
| Brand | home |
| Dimenzije (mm) | 65 x 290 x 260 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Izvor svjetlosti | LED 25 SMD |
| Jačina svjetlosti (lm) | 400 |
| Napajanje | 1 x CR2032 |
| Snaga (W) | 7W |
| Temperatura svjetlosti | 5000K |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: LA 8/BK
Broj proizvoda: 8565
- LED stolna lampa
- 3 razine svjetlosti osjetljive na dodir
- bijeli LCD zaslon
- prikaz na LCD zaslonu: sat, 12/24 format, termometar, kalendar, dan u tjednu, alarm
- izvor svjetlosti 25 LED lampica, 7W, osvjetljenje 400lm, boja svjetlosti hladno bijela - 5000K
-
Cijena:
65,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.












