Lampa,LED, stolna sa Bluetooth stereo zvučnikom
| Brand | home |
| Dimenzije (mm) | 270 x 370 x 120 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Izvor svjetlosti | LED 4 + 10 SMD |
| Jačina svjetlosti (lm) | 400 |
| Napajanje | 5V DC / 2A |
| Snaga (W) | 5W |
| Temperatura svjetlosti | 2700 / 5000K |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: LA 7 BT
Broj proizvoda: 6277
- LED osvjetljenje s 5 nivoa svjetline.
- Bluetooth stereo zvučnik.
- Kontrola glasnoće i reprodukcije.
- Snaga 5W.
- Napajanje DC 5V / 2A.
-
Cijena:
99,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








