Tesla Mašina za veš, 1400 obrtaja, 9 kg veša, Inverter, A

Model: WF91430T Broj proizvoda: 58804

  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Kapacitet pranja 9 kg
  • 1400 obrtaja
  • 16 programa rada
  • LED display
  • Inverter
  • Cijena:

    689,90 KM

ILI
Dostupnost: Na stanju!
 
Već od 42.59 KM/mj.
Načini plaćanjaPouzećem, predračun, kartice jednokratno
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
689,90 KM
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
689,90 KM
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
689,90 KM
Kartično plaćanje do 24 rateUkupno: 758,90 KM (cijena proizvoda + usluga obrade kredita)
Unicredit Bank
Cijena proizvoda + Usluga obrade kredita
 Unicredit Bank - Visa Classic
758,90 KM
 Unicredit Bank - Mastercard Revolving
758,90 KM
 Unicredit Bank - Visa Revolving
758,90 KM
 Unicredit Bank - Golden Visa
758,90 KM

Opis

Standardne mašine za pranje veša sa prednjim punjenjem će se pobrinuti za sve što je potrebno vašoj porodici. Pronađite naš savršeni Tesla uređaj po pristupačnoj cijeni!

Prema novim oznakama energetske efikasnosti, ovaj uređaj spada u najvišu energetsku klasu, A. Korišćenje uređaja sa visokim stepenom energetske efikasnosti dobro je za životnu sredinu: sa ovom Tesla mašinom za pranje veša možete da uštedite i energiju i novac, kao i da doprin...

Specifikacije

BojaBijela
BrandTesla
Broj obrtaja1400 rpm
Dimenzije (mm)595 x 850 x 560 (mm)
Energetska klasaA
Garancija60 mjeseci
Inverter motorDa
Kapacitet pranja (kg)9 kg
BM3WFSU37013WPBB

Beko  BM3WFSU37013WPBB

BM3WFSU37013WPBB

597,56 KM

5 godina garancije
Mašina za veš, 1400 obrtaja, 9 kg., A

Whirlpool  FFB 9469 BV EE

  • Kapacitet 9 kg – idealno rješenje za veće obitelji
  • Brza centrifuga do 1351 o/min
  • Prostrani bubanj od 62 litra
  • Raznoliki programi pranja
  • Energetski učinkovita perilica

799,00 KM

Novo
Novo
5 godina garancije
Mašina za veš, 1400 obrtaja, 8 kg veša, SLIM, Inverter, A

Tesla  WF81431T

  • Kapacitet pranja od 8 kg i centrifuga do 1400 obrtaja/min
  • Energetska klasa A-10%, prema navodu proizvođača
  • Inverter motor bez četkica
  • 16 programa za različite vrste tkanina i potrebe pranja
  • Naknadno dodavanje veša, odgođeni početak i zaključavanje za djecu

499,90 KM

Mašina za pranje veša, 1400 obrtaja, 8kg, Serie 4, A

Bosch  WAN28266BY

  • Savršeno čisto u do 65 % manje vremena
  • Funkcija za dodavanje rublja
  • Higijensko pranje rublja, čak i na 40 °C
  • Tihi rad motora s jako dugim vijekom trajanja
  • Najbolji razred energetske učinkovitosti: A

1.249,00 KM

TCL pere/suši mašina CP1012WA0 Smart DD motor; 1200obr/min; 10kg+6kg(pere/suši)

TCL  CP1012WA0

TCL pere/suši mašina CP1012WA0 Smart DD motor; 1200obr/min; 10kg+6kg(pere/suši)

879,90 KM

Mašina za pranje veša, 1200 obrtaja, 8 kg, Serie 4, A

Bosch  WAN2406NBY

  • Kapacitet pranja 8 kg uz brzinu centrifuge od 1200 o/min
  • Iron Assist funkcija za smanjenje gužvanja odjeće
  • Active Water Plus automatski optimizira potrošnju vode
  • SpeedPerfect skraćuje vrijeme pranja do 65%
  • SilentPowerDrive motor za tih i dugotrajan rad

1.129,00 KM

Mašina za pranje veša 7 kg, 1200 obrtaja, SLIM, B

Gorenje  W1NGPI72SBS

  • Kapacitet pranja 7 kg
  • Brzina centrifuge 1200 o/min
  • Elektronsko upravljanje s LED zaslonom
  • Odgoda starta, dodatno ispiranje, ...
  • Prednje punjenje, Inverter motor

549,00 KM

BOSCH perilica rublja Serie 8|, 9 kg, 1400 rpm, Iron Assist,  Mini load,  ActiveWater Plus

Bosch  WGB24410BY

BOSCH perilica rublja Serie 8|, 9 kg, 1400 rpm, Iron Assist, Mini load, ActiveWater Plus

2.420,90 KM

Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.