Samsung - SAMSUNG TV UE85U8072FUXX 2025
| AI_UPSCALE | 4K AI Upscale |
| APP | Da |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| CI | Da |
| CPU_TV | Crstyal processor 4K |
| Dijagonala (inch) | 85 |
| Garancija | 24 mjeseci |
| HDMI_HIGH_FRAME_RATE | 4K 60 Hz (for HDMI 1/2/3) |
| HDMI_TV | 3 |
| LAN | Da |
| MIRACAST | Da |
| REMOTE_TYPE_TV | Solar cell |
| RESOLUTION_TV | 3840 x 2160 |
| SCREEN_TYPE_TV | D-LED |
| Smart TV | Da |
| SMART_OS_TYPE | Tizen |
| TUNER_TYPE | DVB-T2/C/S2 |
| USB2_TV | 1 |
| WIFI_TV | Da |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: UE85U8072FUXXH
Broj proizvoda: 1003649
-
Cijena:
2.414,90 KM
Već od 149.07 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








