Custom PC ARAGON 15.6" J6412
| Brand | Custom |
| CPU_MODEL_PC | G6400 |
| CPU_PC | Intel |
| CPU_TYPE_PC | Celeron |
| DISCSIZE_PC | 128 GB |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| FREQUENCY_PC | 2.0 GHz |
| Garancija | 12 mjeseci |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| MEMORY_SIZE_PC | 8 GB |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | Nema |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | Integrated |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: 935KY470100L33
Broj proizvoda: 1003356
-
Cijena:
1.718,90 KM
Već od 106.1 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








