Acer Veriton X2722G 14100 OS14100,16GB DDR%,512GB,Win 11 pro,DVDRW,Periferij,3 godine garancije
| Brand | ACER |
| CHIPSET_PC | H670 |
| CORE_CPU | 14 |
| CPU_PC | Intel |
| CPU_TYPE_PC | Core i3 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| DISC_NO_PC | 1 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| DISPLAY_PORT_PC | 1 |
| FREQUENCY_PC | 3.5 GHz |
| Garancija | 36 mjeseci |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| HDDINT_PC | M.2 |
| HDMI_PC | 1 |
| KB_PC | DA |
| LPT_PC | 0 |
| MB_PC | Ostalo |
| MEMORY_SIZE_PC | 16GB (1x16GB) |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-4800 |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Da |
| OS_PC | Windows 11 Pro |
| PSU_PC | 180W |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| RS232_PC | 0 |
| SLOT_NO_PC | 2 |
| Tip računara | Desktop |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| USB2_PC | 4 |
| USB3.1_PC | 3 |
| USB3_PC | 0 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| VGA_PC | 1 |
| WIFI_PC | Ne |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: DT.R5YEX.00Q
Broj proizvoda: 1004026
-
Cijena:
1.677,90 KM
Već od 103.57 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








