Adapter 12V na 220V, snaga 300/600W, USB port
| Boja | Siva |
| Brand | SAL |
| Dimenzije (mm) | 130 x 50 x 85 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Izlazni napon | 230 V ~ / 50 Hz |
| Max. opterećenje | 300 / 600W |
| Ulazni napon | 12 V DC |
| USB izlaz | 5 V DC / max. 500 mA |
| Zaštita od kratkog spoja | Da |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od preopterećenja | Da |
| Zaštita praznog akumulatora | Da |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: SAI 600USB
Broj proizvoda: 8069
- Pretvara napon od 12V u 220V
- Snaga od 300/600W
- USB izlaz 5V/500mAh
- Sigurnosne funkcije za zaštitu uređaja
- Prikladan za korištenje u prijevoznim sredstvima.
-
Cijena:
69,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.









