Desktop PC, Ryzen 5 5500, 16GB DDR4, SSD 512GB, RX580
ZEUS Gamer R5 5500 je desktop računar bez ugrađenog operativnog sistema, namijenjen za gaming i zahtjevnije zadatke. Pokreće ga AMD Ryzen 5 5500 procesor sa radnim taktom do 3.6 GHz, uz 16 ...
| Boja | Crna |
| Brand | Zeus |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Grafička kartica | AMD |
| Memorija | 16 GB |
| Model grafičke kartice | RX580 8GB GDDR5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 5500 |
| Operativni sistem | Nema |
| Procesor | AMD |
| Snaga (W) | 600 |
| SSD | 512 GB |
| Tip računara | Desktop |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: Ryzen 5 5500/16GB/512/RX580
Broj proizvoda: 75823
-
Cijena:
1.599,90 KM
Već od 98.76 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








