Grijalica sa halogenim grijačem, 1200W
| Boja | Siva |
| Brand | home |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije (mm) | 360 x 520 x 260 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| IP zaštita | IP20 |
| Kućište | Plastika |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Ostale napomene | Oscilacija 75° |
| Snaga (W) | 400 / 800 / 1200W |
| Termostat | Da |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prevrtanja | Da |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: FK 21
Broj proizvoda: 6266
-
Cijena:
67,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








