Grijalica sa karbonskim grijačem, 900W
| Boja | Siva |
| Brand | home |
| Broj brzina rada | 2 |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije (mm) | Ø27 x 820 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| IP zaštita | IPx4 |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Ostale napomene | Oscilacija 60° |
| Snaga (W) | 450 / 900W |
| Termostat | Da |
| Timer | Ne |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prevrtanja | Da |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: FKC 900
Broj proizvoda: 4327
- Snaga od 900W sa 2 nivoa snage.
- IPx4 zaštita od prskajuće vode.
- Automatsko isključivanje.
- Zaštita od prevrtanja.
- Vanjska i unutarnja primjena.
-
Cijena:
119,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.









