Grijalica sa ventilatorom, prijenosna 1000/2000W
| Boja | Žuta |
| Brand | home |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije (mm) | 180 x 185 x 190 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| IP zaštita | IPx1 |
| Kućište | Metal |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga (W) | 1000 / 2000W |
| Termostat | Da |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prevrtanja | Ne |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: FK 30
Broj proizvoda: 6798
- Snaga od 1000W/2000W za prilagodbu.
- Ventilator sa konstantnim radom za brzo zagrijavanje.
- Termostat za preciznu kontrolu temperature.
- Zaštita od pregrijavanja i kapljanja vode.
- Prijenosna veličina za jednostavno korištenje.
-
Cijena:
79,95 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








