HP All-in-One 27-cr0009ny PC27" NT,7520U,16GB DDR5 onboard,512GB,Freedos,Crni,periferija wireless,
| Brand | HP |
| CHIPSET_PC | AMD Soc Platform |
| CORE_CPU | 4 |
| CPU_MODEL_PC | 7520U |
| CPU_PC | AMD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 7 |
| DIMENSION | 612,5x186,2x440,9 |
| DIMENSION_WITH_PAC | 730x175x520 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| FREQUENCY_PC | 4.3 GHz |
| Garancija | 12 mjeseci |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| HDMI_PC | 1 |
| KB_PC | DA |
| LPT_PC | 0 |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-5600 |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | FreeDOS |
| OTHER_PC | monitor 27" |
| PSU_PC | 90W |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| RS232_PC | 0 |
| Tip računara | All in One |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| USB2_PC | 2 |
| USB3_PC | 2 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | AMD Radeon |
| VGA_PC | 0 |
| WIFI_PC | Da |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: 9X3S5EA#BED
Broj proizvoda: 1003951
-
Cijena:
1.878,90 KM
Već od 115.98 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








