HP Pro Tower 400 G9 14500 1614500,16GB DDR4,512GB,No OS,no DVDRW,VGa,HDMI,DP,3 god
| Brand | HP |
| CHIPSET_PC | Q670 |
| CORE_CPU | 14 |
| CPU_PC | Intel |
| CPU_TYPE_PC | Core i5 |
| DIMENSION | 337x308x155 |
| DIMENSION_WITH_PAC | 400x499x287 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| DISPLAY_PORT_PC | 1 |
| FREQUENCY_PC | 2.6 GHz |
| Garancija | 36 mjeseci |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| HDMI_PC | 1 |
| KB_PC | DA |
| LPT_PC | 0 |
| MEMORY_SIZE_PC | 16GB (1x16GB) |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | FreeDOS |
| PSU_PC | 260W |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| RS232_PC | 0 |
| Tip računara | Desktop |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| USB2_PC | 2 |
| USB3.1_PC | 6 |
| USB3_PC | 0 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| VGA_PC | 1 |
| WIFI_PC | Ne |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: D9WB5ES#BED
Broj proizvoda: 1004270
-
Cijena:
2.327,90 KM
Već od 143.7 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








