HP ProOne 240 G10 i51334U23,8"NT,1334U,1x16GB,512GB,FreeDOS,Wlan, 5MP,Bijeli, periferija,3god
| Brand | HP |
| CHIPSET_PC | Intel SoC Platform |
| CORE_CPU | 10 |
| CPU_PC | Intel |
| CPU_TYPE_PC | Core i5 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| DISC_NO_PC | 1 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| DIVISION | SMB |
| FREQUENCY_PC | 1.3 GHz |
| Garancija | 12 mjeseci |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| HDDINT_PC | M.2 |
| HDMI_PC | 1 |
| KB_PC | DA |
| MB_PC | Ostalo |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | FreeDOS |
| OTHER_PC | monitor 23.8" |
| PSU_PC | 65W |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| SLOT_NO_PC | 1 |
| Tip računara | All in One |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| USB2_PC | 2 |
| USB3.1_PC | 2 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | Intel Iris Xe |
| WIFI_PC | Da |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: 9M9G0AT#BED
Broj proizvoda: 1003524
-
Cijena:
1.627,90 KM
Već od 100.49 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








