Tražite li lemilicu koji se brzo zagrijava i pouzdano radi čak i pri visokoj toplini? Home SG109-150 lemilica sa snagom od 150 W i ugrađenim osvjetljenjem idealan je izbor i za hobiste i za profesionalne korisnike.
Ova visokoučinkovita lemilica r...
Boja Plava
Brand SMA
Garancija 12 mjeseci
Snaga (W) 150
  • Dostupno odmah
  • Model: SG109-150
    Broj proizvoda: 50898
  • Snaga 150W
  • Ugrađena rasvjeta 6 V / 3 W
  • Brzo grijanje
  • Zamjenjivi bakreni vrh za lemljenje
  • Dužina kabela 1,1 met.
  • Cijena:
    39,90 KM
ILI
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
39,90 KM
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
Tinol za lemljenje, Ø 1.0 mm, 250g
SMA  SW 1/250
  • Kalofonijum za kvalitetno lemljenje
  • Debljina od Ø 1.0 mm
  • Sastav od 60% Sn i 40% Pb
  • Preciznost i jednostavnost korištenja
  • Pouzdanost i vrhunska kvaliteta proizvoda
Lemilica, set, 75 W
SMA  PP 75
  • Snaga od 75W za snažno lemljenje.
  • Pet vrhova za različite poslove.
  • Torbica za sigurno čuvanje i transport.
  • Ugrađeno LED svjetlo za bolju vidljivost.
  • Tinol pasta i žica za precizno lemljenje.
1,5/250g extra
SMA  SW 1,5/250
  • Sastav 60/40% SN/PB i 2% smole
  • Veličina lemila od ∅1,5 mm
  • Pakiranje od 250 g
  • Namijenjeno samo za profesionalnu upotrebu
  • Kvalitetno, trajno i precizno.
Tinol za lemljenje, Ø 0.5 mm, 250g
  • Promjer od 0.5 mm
  • Sastav Sn - 60%, Pb - 40%
  • Kalofonijum za stabilnost lemljenja
  • Pakiranje od 250 g
  • Visoka preciznost i čvrstoća spoja
Vrh za lemilicu SMA 051, 0.4 mm
SMA  SMA 056
  • Izdržljivost vrha za lemilicu
  • Preciznost debljine od 0.4mm
  • Brzo zagrijavanje za efikasno lemljenje
  • Lagan i jednostavan za korištenje
  • Visoka toplinska provodljivost.
2,90 KM
Lemilica, 100W
SMA  SG 109
  • Snaga od 100W
  • Brzo zagrijavanje
  • Ugrađena sijalica
  • Jednostavna zamjena vrha lemilice (SG 109T)
  • Napajanje od 230V / 50Hz
Lemilica, bazna, 48W
SMA  SMA 051
  • Snaga lemilice od 48W
  • Brzo zagrijavanje
  • Kontrola temperature do 420°C
  • Otporna silikonska ručka
  • Mogućnost jednostavne zamjene vrha lemilice
Vrh za lemilicu SMA 051, 3.2 mm
SMA  SMA 057
  • Kvalitetni materijali za dugotrajnost.
  • Precizna kontrola temperature.
  • Veličina od 3.2 mm za preciznost.