Samsung, LS27AG550EPXEN, G5 Odyssey 1000R, zakrivljeni monitor 27"
- Zapanjujući WQHD
Boja Crna
Brand Samsung
Dijagonala (inch) 27
Garancija 12 mjeseci
  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Model: LS27AG550EPXEN
    Broj proizvoda: 36506
  • Zapanjujući WQHD
  • Brzina osvježavanja 165Hz
  • 1ms (MPRT) vrijeme odziva
  • AMD FreeSync Premium
  • Futuristički dizajn
  • Cijena:
    599,90 KM
ILI
Već od 37.03 KM na 18 mj.
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
599,90 KM
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
Adapter VESA za nosač za monitor, 75x75 na 100x100
Maclean  MC-721
  • Omogućava kompatibilnost monitora s VESA 75x75 mm sa nosačima 100x100 mm
  • Podržava uređaje do 3 kg — pokriva veliki broj manjih monitora
  • Čvrsti metalni materijal pruža stabilnost i dugotrajnost
  • Laka montaža bez potrebe za modificiranjem uređaja
  • Standardizacija montaže pojednostavljuje zamjene i održavanje
HP S3 Pro 322pv FHD Monitor21,45 inch,VA,3000:1,250cd,5ms,100Hz,VGA,HDMI,3godine garancije, hdmi kabl