Slušalice sa mikrofonom, 3.5 mm,dužina kabela 1.2 met,bijela
| Boja | Bijela |
| Brand | hoco. |
| Dužina priključnog kabela | 1.2 met |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Konekcije | 3.5 mm |
| Osjetljivost (dB) | 92 dB ± 3 dB |
| Vrsta slušalica | Slušalice in-ear |
| Zvučnik ( Ø ) | 14.2 mm |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: M55 Memory sound White
Broj proizvoda: 11721
- Mikrofon za handsfree pozive
- Audio ulaz 3.5 mm
- Dug kabel duljine 1.2 metra
- Visoka osjetljivost zvuka (92 dB ± 3 dB)
- Zvučnik Ø14.2 mm, bijele boje.
-
Cijena:
12,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.












