Slušalice za gaming sa mikrofonom, 3.5 mm, 1.2 met.
| Brand | hoco. |
| Dužina priključnog kabela | 1.2 met |
| Frekvencija (Hz) | 20 - 20000 |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Impedanca (Ω) | 16 Ω ± 15% |
| Konekcije | 3.5 mm |
| Osjetljivost (dB) | 98 dB ± 3 dB |
| Vrsta slušalica | Slušalice in-ear |
| Zvučnik ( Ø ) | 10 mm |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: M45 Promenade
Broj proizvoda: 12402
- Mikrofon za kristalno čistu komunikaciju.
- 3.5 mm audio i mikrofonski ulaz.
- Dužina kabla 1.2 metra.
- Zvučnik promjera Ø10 mm za jasan zvuk.
- Impedansa 16 Ω ± 15%, osjetljivost 98 dB ± 3 dB.
-
Cijena:
29,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.












