Šporet na čvrsto gorivo 8kW, lijeva, bijela
| Boja | Bijela |
| Brand | Alfa Plam |
| Dimenzije (mm) | 850 x 900 x 600 mm |
| Dimenzije rerne | 460 x 260 x 440 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Grijani prostor | 133m³ / 51m² |
| Položaj odvoda plinova | Lijeva |
| Promjer dimovodne cijevi | Ø 120 |
| Snaga (W) | 8 kW |
-
-
Artikal trenutno nije na stanjuBesplatna isporuka
-
Model: ALFA 90H DOMINANT
Broj proizvoda: 8363
- Snaga od 8kW za brzo grijanje.
- Mogućnost skidanja ploča za čišćenje.
- Kuhanje na cijeloj površini ploče.
- Ložište odloženo sa zamjenjivim šamotnim pločama.
- Pogodan za grijanje prostora do 133m³.
-
Cijena:
1.475,00 KM
Već od 91.05 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.









