TV serija 6 - 55E655BUS, pametniji način gledanja
Boja Crna
Brand Tesla
CI slot Da
Dijagonala (inch) 55
Garancija 24 mjeseci
Rezolucija UHD 4K
Smart TV Da
Tehnologija TV LED
Tuner DVB-T2/C/S2
  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Model: 55E655BUS
    Broj proizvoda: 62485
  • Smart LED TV prijemnik 55" ( 139 cm )
  • UltraHD 4K rezolucija 3840 x 2160
  • DVB-T/T2/C/S/S2 tuner
  • Bluetooth daljinski upravljač
  • Operativni sistem Google TV
  • 569,90KM
  • Cijena:
    539,00 KM
ILI
Već od 33.27 KM na 18 mj.
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
Novo
LG LED TV 50NANO80A3B
LG  N00035500
LG LED TV 50NANO80A3B
LG TV QNED 50QNED773RB
LG  N00033409
LG TV QNED 50QNED773RB
TEFAL mašina za peglanje DT9810F0
Tefal  N00035900
LG QNED 55QNED823RE TV 139.7 cm (55 inch) 4K Ultra HD Smart TV W
LG  55QNED823
LG QNED 55QNED823RE TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV W
PHILIPS aparat za kafu EP5443\70
Philips  N00037221
Televizor Smart QLED 144Hz 4K UltraHD 100 inch, Google TV