Philips 55PUS8400/12 QLED 4K Ambilight TV
Boja Crna
Brand Philips
CI slot Da
Dijagonala (inch) 55
Garancija 24 mjeseci
Operativni sistem Titan OS
Rezolucija UHD 4K
Smart TV Da
Tehnologija TV QLED
Tuner DVB-T2/C/S2
Vesa 200 x 100
  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Model: 55PUS8400/12
    Broj proizvoda: 70951
  • QLED tehnologija za intenzivne i realistične boje
  • 4K Ultra HD rezolucija sa HDR podrškom
  • Ambilight za impresivniji doživljaj gledanja
  • Smart TV platforma sa popularnim aplikacijama
  • Moderan dizajn sa tankim okvirima
  • 899,00KM
  • Cijena:
    829,95 KM
ILI
Već od 51.23 KM na 18 mj.
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
Televizor Google TV Smart LED 4K UHD 65 inch
Sony  KD65X75WLPAEP
  • Smart LED TV prijemnik 65" ( 164 cm )
  • UltraHD rezolucija 3840 x 2160
  • 4K Procesor X1, Motionflow XR 200/240Hz, HDR10, HLG
  • WiFi dual band, Ethernet (LAN), Bluetooth, HDMI
  • Operativni sistem Android, Google TV
HISENSE LED TV 75U8KQ
Hisense  N00028443
HISENSE LED TV 75U8KQ
5 godina garancije
Televizor Smart LED 4K UHD 50 inch
Hisense  50U7QF
  • Smart LED TV prijemnik 50"
  • DVB-T2 / T / C / S2 / S tuner
  • HDR10 i HLG tehnologija
  • WiFi i Bluetooth povezivost
Novo
Televizor Smart Crystal UHD U8092F 4K 55 inch