Zvučnik bežični, Bluetooth, 1200 mAh, 3 h, crvena
Ugrađena punjiva baterija 1200 mAh, vrijeme punjenja 3 h, reprodukcija do 3 h.
Kompatibilan sa svim uređajima koji posjeduju bluetooth konekciju (PC, MAC, SmartPhone, Table...
| Boja | Crvena |
| Brand | Borofone |
| Dimenzije (mm) | 180 x 65 x 66.2 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Impedanca (Ω) | 4 Ω |
| Napajanje | DC 5V / 1A |
| Snaga (W) | 5 W |
| Vrijeme rada | 3 h |
-
-
Dostupno odmah
-
Model: BR1 Beyond Red
Broj proizvoda: 12269
- Bežični zvučnik sa Bluetooth v5.0.
- Snaga zvučnika od 5 W.
- Ugrađena punjiva baterija od 1200 mAh.
- Reprodukcija do 3 sata nakon punjenja.
- Dimenzije 180 x 65 x 66.2 mm.
-
Cijena:
29,90 KM
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.











