Laptop 14 OLED, Intel Core Ultra 5 226V, 16GB, SSD 512 GB
ASUS Vivobook S 14 OLED (Q423) je moderan i ultra lagan laptop dizajniran za korisnike koji žele kombinaciju prenosivosti, elegantnog dizajna i naprednih AI funkcija. Opremljen je Intel Core Ultra procesorom nove ge...
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Dijagonala (inch) | 14 |
| Dimenzije (mm) | 310.5 x 221.9 x 13.9 ~ 15.9 |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Grafička kartica | Integrirana |
| Memorija | 16 GB |
| Model grafičke kartice | Intel Arc Graphics |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 226V |
| Procesor | Intel |
| SSD | 512 GB |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: Vivobook S 14; Q423SA-U5512
Broj proizvoda: 79292
- 14" OLED, WUXGA (1920 x 1200), 16:10, 60 Hz
- Intel Core Ultra 5 226V 2.1 GHz ( up to 4.5 GHz, 8 cores )
- 16 GB LPDDR5X; 512 GB PCIe 4.0 NVMe SSD
- Harman / kardon zvučnici, Smart Amp
- Osvijetljena Chiclet tastatura
-
Cijena:
1.649,00 KM
Već od 101.79 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.












