Laptop 15.6",AMD Ryzen 7 7445HS, GF RTX 3050,16GB,SSD 512GB
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN185 je gaming laptop namijenjen korisnicima koji žele dobre performanse za igranje, multitasking i zahtjevnije aplikacije uz pristupačniju gaming kon...
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Dijagonala (inch) | 15.6 |
| Dimenzije (mm) | 359 x 256 x 228 ~ 245 |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Grafička kartica | Nvidia |
| Memorija | 16 GB |
| Model grafičke kartice | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Procesor | AMD |
| SSD | 512 GB |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: TUF Gaming A15; FA506NCG-HN185
Broj proizvoda: 77632
- 15.6" FHD (1920 × 1080), 144 Hz, IPS-level, Anti-glare
- AMD Ryzen 7 7445HS (6 jezgri / 12 threadova, do 4.7 GHz)
- NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU, 4 GB GDDR6
- 16 GB DDR5-5600; 512 GB PCIe 4.0 NVMe SSD
- Standard izdržljivosti: MIL-STD-810H
-
Cijena:
1.999,90 KM
Već od 123.45 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.











