Laptop 15.6", i5-1235U 3.20GHz, 16GB,SSD 512GB,RTX 3050 4GB
| Boja | Crna |
| Brand | Lenovo |
| Dijagonala (inch) | 15.6 |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Grafička kartica | Nvidia |
| Memorija | 16 GB |
| Model grafičke kartice | RTX 3050 4GB |
| Model procesora | i5-11320H |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Procesor | Intel |
| SSD | 512 GB |
-
-
Dostupno odmahBesplatna isporuka
-
Model: IdeaPad 3; 82K101F6PB
Broj proizvoda: 28879
- 15.6-inčni Full HD IPS ekran
- Intel Core i5-11320H procesor
- 16GB DDR4 3200 MHz RAM i 512GB SSD
- NVIDIA GeForce RTX 3050 grafička kartica
- Elegantno crno kućište i visoka izdržljivost
-
Cijena:
1.899,90 KM
Već od 117.28 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.












