Ovaj monitor ima impresivnu dijagonalu od 86,4cm ili 34 inča, uz nevjerojatnu razlučivost od 3440x1440 piksela. Zahvalj...
Boja Crna
Brand Samsung
Dijagonala (inch) 34
Garancija 12 mjeseci
  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Model: LS34C500GAUXEN
    Broj proizvoda: 30883
  • Dijagonala od 86,4cm/34 inča
  • Omjer slike 21:9 za širok prikaz
  • Brz odziv od 5ms i osvježavanje od 100Hz
  • Dva HDMI i DisplayPort priključka
  • Mogućnost postavljanja na VESA nosaču.
  • Cijena:
    639,90 KM
ILI
Već od 39.5 KM na 18 mj.
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
639,90 KM
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
Monitor 32 inch, Zakrivljeni, FullHD, Essential S3, HDMI, VGA