Šporet na čvrsto gorivo, 5 kW, desni
| Boja | Bijela |
| Brand | Alfa Plam |
| Dimenzije (mm) | 915 x 850 x 565 mm |
| Dimenzije rerne | 485 x 185 x 460 mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Grijani prostor | 83m³ / 32m² |
| Položaj odvoda plinova | Desna |
| Promjer dimovodne cijevi | Ø 120 |
| Snaga (W) | 5 kW |
-
-
Artikal trenutno nije na stanjuBesplatna isporuka
-
Model: Regular 46 Elegant 2 D
Broj proizvoda: 17069
- Priključak na dimnjak desno ili odozgo
- Šamotne ploče za akumulaciju toplote
- Čelične ploče za kuhanje
- Ladica za gorivo u donjem dijelu štednjaka
- Stepen iskorištenja 74%
-
Cijena:
789,00 KM
Već od 48.7 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








