Boja Crna
Brand Samsung
CI slot Da
Dijagonala (inch) 43
Garancija 24 mjeseci
Rezolucija UHD 4K
Smart TV Da
Tehnologija TV LED
Tuner DVB-T2/C/S2
Vesa 200 x 200
  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Model: UE43DU7172UXXH
    Broj proizvoda: 46264
  • Smart LED TV prijemnik 43" (109cm)
  • Ultra HD 4K rezolucija 3840 x 2160
  • Crystal Procesor
  • Moderan i tanak dizajn
  • Operativni sistem Tizen
  • Cijena:
    555,00 KM
ILI
Već od 34.26 KM na 18 mj.
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
555,00 KM
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
LG OLED TV OLED48C51LA
LG  N00036172
LG OLED TV OLED48C51LA
PHILIPS Cetka BHA710\00 za susenje i oblikovanje kose
Philips  N00035736
Hisense Soundbar HS2000
Hisense  N00034448
Hisense Soundbar HS2000
ELECTROLUX Silicijum dioksid EW6D283YE
Electrolux  N00035005
LG TV QNED 65QNED84A3C
LG  N00036507
LG TV QNED 65QNED84A3C
TEFAL Aparat za čišćenje IN5020F0
Tefal  N00033977
Hisense 55E8Q 139.7 cm (55 inch) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blac
Hisense  55E8Q
Hisense 55E8Q 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blac