HP Pro Tower 290 G9 i71270012700,16GB,512GB,FreeDOS,noDVD,periferija,Wlan,3godine garancije
| Brand | HP |
| CHIPSET_PC | H670 |
| CORE_CPU | 12 |
| CPU_MODEL_PC | i7-12700 |
| CPU_PC | Intel |
| CPU_TYPE_PC | Core i7 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| DISC_NO_PC | 1 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| DIVISION | SMB |
| FREQUENCY_PC | 2.1 GHz |
| Garancija | 36 mjeseci |
| GRAPHICS_PC | Nvidia |
| HDDINT_PC | M.2 |
| HDMI_PC | 1 |
| KB_PC | DA |
| MB_PC | Ostalo |
| MEMORY_SIZE_PC | 16GB (1x16GB) |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | Nema |
| PSU_PC | 180W |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| SLOT_NO_PC | 2 |
| Tip računara | Desktop |
| USB2_PC | 4 |
| USB3.1_PC | 4 |
| VGA_BRAND_PC | Nema |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| VGA_PC | 1 |
| WIFI_PC | Da |
-
-
Isporuka od 1-3 radna danaBesplatna isporuka
-
Model: 997W8ET#BED
Broj proizvoda: 1002549
-
Cijena:
1.677,90 KM
Već od 103.57 KM na 18 mj.
Slični proizvodi
Slike pojedinih proizvoda na web stranici ne moraju nužno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Zadržavamo pravo pogreške u slikama proizvoda.








