Samsung, LS32AG550EPXEN, G5 Odyssey 1000R, zakrivljeni monitor 32"
- Zapanjujući WQHD
Boja Crna
Brand Samsung
Dijagonala (inch) 32
Garancija 12 mjeseci
  • Dostupno odmah
    Besplatna isporuka
  • Model: LS32AG550EPXEN
    Broj proizvoda: 35092
  • Zapanjujući WQHD
  • Brzina osvježavanja 165Hz
  • 1ms (MPRT) vrijeme odziva
  • Zaista realističan HDR
  • Futuristički dizajn
  • Cijena:
    699,90 KM
ILI
Već od 43.2 KM na 18 mj.
Dostupnost: Na stanju!
PLAĆANJE POUZEĆEM
Plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja
699,90 KM
PLAĆANJE KARTICAMA JEDNOKRATNO
Plaćanje karticama(sve banke)
VIRMANSKO PLAĆANJE
Uplata po predračunu putem banke
Brza dostava!
Monitor 23.8 inch, LED, FullHD, HDMI, DisplayPort, USB